Я працюю під час особистої зустрічі, або online.

Під консультацію я замовляю кабінет біля метро Палац Спорту, Київ.

Для online роботи я використовую Skipe в режимі відеодзвінка.

Перша консультація

Вона як правило – діагностична. На ній ми знайомимося. Клієнт розповідає, що його привело на консультацію, на яку допомогу він очікує і що хотів би вирішити. Разом ми визначаємо запит клієнта, порядок нашої подальшої роботи, домовляємося про тривалість та час роботи.

  Зв’язатися

Тривалість роботи (кількість зустрічей)

Це дуже залежить від характеру проблеми, з калорій ми працюємо, від індивідуальної історії та особливостей клієнта, а так само від тієї швидкості, з якою він сам готовий рухатися в нашій роботі. Крім того, часто буває ситуація, коли клієнт звернувся з одним запитом, в який, як йому здається, упирається його проблема. Але в процесі роботи він формулюється інакше, або розбивається на кілька.

Я волію працювати в рамках короткострокової терапії, коли Ви звертаєтесь з конкретним запитом, і ми фокусуємося на його вирішенні.

Ми можемо обійтися однією консультацією. Але, можливо, нам знадобляться від 3 до 10 зустрічей або тривала робота. Це залежить від вашого запиту і наскільки проблема є глибокою.

На одну зустріч я відводжу 60 хвилин. Наприклад, за 1-2 зустрічі ми можемо пропрацювати сновидіння, або запити пов’язані з профорієнтацією. Частота відвідування спеціаліста – 1 раз на тиждень (можна частіше або рідше).

Для клієнтів, з якими ми вже працювали також робота просувається швидше. Це пов’язано з тим, що багато необхідна мені для роботи інформація вже зібрана і ми можемо рухатися швидше.

У будь-якому випадку, я завжди враховую побажання клієнта. До роботи я підходжу гнучко, і намагаюся знаходити максимально оптимальний варіант, який був би досить результативним.

Зверніть увагу! Наша спільна робота може передбачати наявність домашніх завдань. Вам потрібно буде приділяти на їхнє виконання певний час. Наприклад, 10-15 хвилин один раз або кілька разів на тиждень.

Важливо! Відносини між психологом та клієнтом будуються на професійній основі, а не на дружній чи партнерській. Через це я не заношу клієнтів у друзі в соціальних мережах, не веду з ними спільний бізнес. Я не обговорюю поточні проблеми клієнта поза консультаційними зустрічами по телефону, смс або e-mail (за винятком найкритичніших випадків).

Ознайомитись з цінами на послуги психолога та консультацію можна на сторінці – ЦІНА.

  Зв’язатися